Informace k financování dopravy Libereckým krajem na Veletrh dětské knihy

27. 04. 2017

Zastupitelstvo Libereckého kraje na svém zasedání dne 25. 4. 2017 schválilo převedení finančních prostředků ve výši 100.000 Kč do rozpočtu rezortu školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti na podporu účasti dětí na 11. ročníku Veletrhu dětské knihy v Liberci, který se uskuteční ve dnech 8. až 10. 6. 2017.

Vyzýváme tímto základní školy se sídlem v Libereckém kraji, vyjma území města Liberec, k předložení požadavků na zajištění dopravy. Zájemci o dopravu zašlou vyplněný formulář (níže ke stáhnutí) elektronicky na e-mailovou adresu lenka.kocova@kraj-lbc.cz a to nejpozději do 26. 5. 2017.

Žádosti budou vyřizovány v došlém pořadí až do vyčerpání alokovaných finančních prostředků. Minimální ani maximální částka objednávky není stanovena.

Jedním z cílů veletrhu je vzbudit zájem dětí o knihy. Veletrh dětské knihy cílí i na rodiče a prarodiče, kteří mohou pomoci najít svým dětem cestu ke čtenářství, jež je základem dobrého vzdělání.

Bc. Dědková Markéta
marketa.dedkova@kraj-lbc.cz