Počasí Dnes °C
Úvodní stránka > Aktuality > Konzultační dny odboru podpory projektů řídicího orgánu Operačního programu Zaměstnanost (OPZ)

13. 9. 2017

Dne 27. 9. 2017 se uskuteční první z konzultačních dnů odboru podpory projektů řídicího orgánu Operačního programu Zaměstnanost (OPZ) v Liberci v budově Okresní správy sociálního zabezpečení.

Konzultace jsou určeny oprávněným žadatelům, zájemcům o dotaci z OPZ. Naším cílem je bezplatně poskytnout zájemcům informace o plánovaných/vyhlášených výzvách, případně individuálně konzultovat projektové záměry či nápady v jejich lokalitě, a to v rámci osobního jednání, bez nutnosti kvůli informacím cestovat. Naši projektoví manažeři vyjdou zájemcům o konzultace maximálně vstříc, konkrétní téma a struktura konzultace budou přizpůsobeny jednotlivým konzultujícím na základě vyplněného formuláře aktuálních potřeb. Bez uvedení očekávaného tématu konzultace nebude možné konzultaci uskutečnit.

Formulář aktuálních potřeb i přihlašovací on-line formulář jsou dostupné na stránkách jednotlivých konzultačních dnů:

V každém dni může proběhnout až 7 konzultací. Za každou organizaci provést registraci pouze 1 osoba, na samotnou konzultaci je po dohodě možné dorazit ve větším počtu.

Další konzultační dny budou následovat v krajských městech Plzeňského, Jihočeského, Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje.

Kontakty:

• Ing. Lukáš Krátký, lukas.kratky@mpsv.cz, +420 778 543 804 (konzultační dny v Liberci, Hradci Králové a Pardubicích)

Bc. Žitná (Dědková) Markéta
marketa.zitna@kraj-lbc.cz

Aktuálně z Facebooku
Aktuálně z Twitteru
Youtube Více videí
Soundcloud Více zvuků
Nejbližší akce Více akcí
Kde budete trávit letošní letní prázdniny?
Jiná možnost. - 415 (22%)
Zůstaneme doma, nikam se nechystáme. - 393 (21%)
Budeme poznávat Českou republiku. - 356 (19%)
Chceme si užít aktivní dovolenou v cizině. - 354 (19%)