Počasí Dnes °C
Úvodní stránka > V Liberci se setkali nejúspěšnější manažeři tří krajů
V Liberci se setkali nejúspěšnější manažeři tří krajů

V Liberci se setkali nejúspěšnější manažeři tří krajů

11. 6. 2015

Nejúspěšnější manažeři Libereckého, Pardubického a Královéhradeckého kraje se ve čtvrtek 11. června setkali v Severočeském muzeu v Liberci. Finalisty soutěže Manažer roku za uplynulý rok ocenili za jejich podnikatelské schopnosti hejtman Libereckého kraje Martin Půta, náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje Otakar Ruml a zástupci České manažerské asociace, která je vyhlašovatelem soutěže. Mezi hosty nechyběla ani Manažerka roku 2014 Zuzana Ceralová Petrofová, majitelka společnosti Petrof, spol. s.r.o.

Příběhy jednotlivých podnikatelů jsou velmi zajímavé a těší mě, že u nás existuje takové množství životaschopných a perspektivních firem. Zároveň také v poslední době v mnohých z nich slýchám, že se potýkají s nedostatkem kvalifikovaných pracovníků a absolventů škol. To je věc, ve které mohou pomoci konkrétně firmám i kraje,“ uvedl u příležitosti setkání s manažery hejtman Libereckého kraje Martin Půta.

Mezi účastníky setkání nechyběli ani někteří finalisté z Libereckého kraje, kteří byli oceněni v rámci soutěže Manažer roku 2014. Konkrétně Roman Hrnčíř z liberecké společnosti Severochema, družstvo pro chemickou výrobu, Hana Palečková z firmy Rattay Liberec, Václav Tichý ze Středního odborného učiliště nábytkářského a Střední školy vzdělávání na učilištích odborných školách z Kateřinek, Šárka Prachařová z liberecké vzdělávací společnosti Aabyss s.r.o., Vojtěch Pražma (Modelárna LIAZ), Roman Hrnčíř z družstva Severochema Liberec a Marek Vávra jako zástupce Zámeckého pivovaru Frýdlant. Přítomní hosté si poslechli jejich krátké profesní příběhy a dozvěděli se zajímavé informace o jejich společnostech.

Pohovořit s místními podnikateli u příležitosti Setkání oceněných manažerů přišli do muzea také statutární náměstkyně hejtmana Libereckého kraje Hana Maierová, náměstkyně pro sociální věci Lenka Kadlecová a radní Vít Příkaský, pověřený vedením resortu regionálního rozvoje a evropský projektu LK.

Daníčková Blanka
blanka.danickova@kraj-lbc.cz
485226302 / 732765215

rss
Aktuálně z Facebooku
Aktuálně z Twitteru
Youtube Více videí
Soundcloud Více zvuků
Nejbližší akce Více akcí
Anketa
Kde budete trávit letošní letní prázdniny?
Jiná možnost. - 420 (22%)
Zůstaneme doma, nikam se nechystáme. - 396 (21%)
Budeme poznávat Českou republiku. - 360 (19%)
Chceme si užít aktivní dovolenou v cizině. - 357 (19%)
Chystáme se na relaxační pobyt k moři. - 381 (20%)

Zdá se, že nemáte povoleny cookies. Nemůžete hlasovat :(

Zpracovávám...