Počasí Dnes °C

Kalendář akcí

Úvodní stránka > Kalendář akcí > Hudební a divadelní Sedmihorské léto 2017 startuje 30. června
Hudební a divadelní Sedmihorské léto 2017 startuje 30. června

Do začátku osmého ročníku hudebního a divadelního Sedmihorského léta zbývá už jen pár týdnů. Co letos organizátoři tohoto kulturního celoletního pásma akcí připravili pro diváky a příznivce dobré kultury?

VELKÉ HUDEBNÍ HVĚZDY
Mezi hudební osobnosti, které vystoupí v rámci Sedmihorského léta se letos řadí Pavel Šporcl, který vystoupí s veleúspěšným představením Bacha na Šporcla II. Tento světoznámý virtuóz v doprovodu Collegia českých filharmoniků představí barokní koncert pro housle, smyčce a basso continuo J. S. Bacha, nebo nejnovější počin – virtuózní variace pro sólové housle skladby „Kde domov můj“. Koncert v atmosférou nabitém prostředí odehraje také skupina Hradišťan včele s Jiřím Pavlicou, skvělá Marie Rottrová se skupinou Neřež, nebo oblíbená kapela Čechomor.

ZAHRANIČNÍ OSOBNOST 2017 – PADDY KELLY Z KELLY FAMILY
Kdo by neznal legendární skupinu Kelly Family? Lídr, nejznámější a nejvýraznější osobnost této kapely Michael Patrick Kelly – znám především jako Paddy Kelly – bude po skupinách Alphaville a Smokie dalším zahraničním interpretem, který vystoupí v Českém ráji. V rámci festivalu Happy Faces Festival se můžete těšit také na Alžbětu Kolečkářovou, Public Relations a Vlastu Horvátha. Paddy Kelly vystoupí jako zlatý hřeb festivalu a představí největší hity z éry Kelly Family i ze svého nejnovějšího alba, které právě vydává.

SPECIÁLNÍ PROGRAMY… A BUDE SE SLAVIT
Každý rok se na Sedmihorském létě najde nějaký oslavenec. Ani v roce 2017 tomu nebude jinak. Top kapela z folkrockové scény – AG FLEK – oslaví na koncertě v Sedmihorkách u Turnova neuvěřitelných 40 let na scéně! Půjde o jedinečnou událost, kterou si nemůže nechat ujít žádný fanoušek tohoto žánru! Kromě oslav se ale letos dočkáte také speciálního programu připraveného jen pro Sedmihorské léto. Václava Neckáře a kapelu Bacily doprovodí smyčcový kvartet. Kouzelný koncert s neobvyklými aranžemi bude opravdu nezapomenutelným zážitkem.

DIVADELNÍ LAHŮDKY A NA DVACET HERECKÝCH OSOBNOSTÍ
Sedmihorské léto se tradičně skládá z koncertů, ale i divadelních představení. Divadla jsou opět vybrána s náležitou pečlivostí tak, aby se divák pobavil, odpočinul si a především se zasmál. Tuto pohodu letos doplní na dvě desítky významných hereckých osobností! Těšit se můžete na Lukáše Vaculíka, Lindu Rybovou, Martinu Hudečkovou, Sašu Rašilova, Josefa Cardu, Václava Vydru, Rudolfa Hrušínského, Jana Šťastného, Mahulenu Bočanovou, Vlastu Žehrovou, Zbyška Pantůčka, Davida

strana 2/2

Prachaře a mnoho, mnoho dalších. Čtyři skvělé situační komedie – Miláček Anna, Hvězdné Manýry, Nebyla to pátá, byla to devátá a Rukojmí bez rizika – jsou zaručenou dávkou pro krásnější léto.

SEDMIHORSKÉ LÉTO STARTUJE MILÁČKEM ANNOU
Světově proslulá situační komedie o tom, že není šikovné přivést si domů milence ve chvíli, kdy má manžel v ložnici svou přítelkyni. Ještě, že je tu pohotová hospodyně Anna... nechte se pobavit a překvapit jak vše dopadne a zároveň příjemně odstartujte prázdniny ve vybrané herecké společnosti! Sedmihorské léto startuje 30. června.

Více informací a vstupenky na: www.sedmihorskeleto.cz
facebook: www.facebook.com/sedmihorskeleto

PROGRAM SEDMIHORSKÉ LÉTO 2017:

30. 06. – MILÁČEK ANNA - divadelní představení
06. 07. – HVĚZDNÉ MANÝRY - divadelní představení
13. 07. – PAVEL ŠPORCL - BACHA NA ŠPORCLA II
20. 07. – NEBYLA TO PÁTÁ, BYLA TO DEVÁTÁ - div. představení
27. 07. – VÁCLAV NECKÁŘ & BACILY se smyčcovým kvartetem
01.08. –  AG FLEK - 40 LET NA SCÉNĚ, speciální host: ZHASNI
03. 08. – HRADIŠŤAN & JIŘÍ PAVLICA
17. 08. – MARIE ROTTROVÁ & NEŘEŽ
19. 08. – PADDY KELLY (frontman KELLY FAMILY) & HAPPY FACES FESTIVAL
24. 08. – RUKOJMÍ BEZ RIZIKA - divadelní představení
31. 08. – ČECHOMOR

Červenec 2017
Srpen 2017
Září 2017
29
30
Zprávy Více aktualit Aktuálně z Facebooku
Aktuálně z Twitteru
Youtube Více videí
Soundcloud Více zvuků
Nejbližší akce Více akcí
Anketa
Kde budete trávit letošní letní prázdniny?
Jiná možnost. - 340 (21%)
Zůstaneme doma, nikam se nechystáme. - 328 (21%)
Budeme poznávat Českou republiku. - 295 (19%)
Chceme si užít aktivní dovolenou v cizině. - 305 (19%)
Chystáme se na relaxační pobyt k moři. - 322 (20%)

Zdá se, že nemáte povoleny cookies. Nemůžete hlasovat :(

Zpracovávám...