Od 13. února bude uzavřen most přes železniční trať ve Svijanech

Mgr. Filip Trdla

tiskový mluvčí kraje a krajského úřadu

• 06. 02. 2023 12:33
  • Doprava

Na základě informací od firmy Metrostav Infrastructure a. s. bude od 13. února 2023 uzavřen most ev. č. 279-005 (Svijany, přes železniční trať). Ještě týž den by mělo být sneseno zábradlí a svodidla a od 14. února 2023 dojde k odfrézování asfaltového souvrství a následně započne demolice samotného mostu.

Plánek objízdných tras v příloze.

Na železniční trati 070 Praha – Turnov budou v úseku od mladoboleslavského hlavního nádraží do Příšovic výluky od 16. do 26. února vždy od 8.10 do 15.25.

Vlaky Os 9566 (18., 19., 25. a 26. 2.), Os 9565, Os 9568, Os 9567, os 9570, Os 9569, Os 9572 a Os 9571 (18., 19., 25. a 26. 2.) budou nahrazeny autobusovou dopravou.

Umístění zastávek náhradní autobusové dopravy

Mladá Boleslav-město:  v areálu autobusového nádraží na stanovišti číslo 1

Mladá boleslav hlavní nádraží: před staniční budovou

Mladá Boleslav Debř: na autobusové zastávce Mladá Boleslav Debř, škola

Bakov nadJizerou: na autobusové zastávce Bakov nad Jizerou, Podhradí, žel. st.

Bakov nad Jizerou-město: na autobusové zastávce Bakov nad Jizerou, žel. zast.

Mnichovo Hradiště. před staniční budovou

Březina nad Jizerou: na autobusové zastávce Březina

Loukov u Mnichova Hradiště: na autobusové zastávce Loukov, žel. st.

Příšovice: před staniční budovou

Turnov: před staniční budovou

• výlukový jízdní řád (.pdf)
    321 kB