CzcechTourism pořádá na kraji regionální konferenci k rozvoji cestovního ruchu

14. 09. 2011

Česká centrála cestovního ruchu - agentura CzechTourism pořádá ve spolupráci s Libereckým krajem a regionálním koordinátorem ve čtvrtek 22. 9. od 10 do 12:30 hodin v sídle Krajského úřadu Libereckého kraje, U Jezu 642/2a, jednací místnost č. 326, 3. patro, v Liberci regionální konferenci na téma rozvoje cestovního ruchu a možností propagace ČR  a Libereckého kraje regionu.

Setkání se zúčastní za Liberecký kraj se jednání zúčastní náměstkyně hejtmana LK Lidie Vejnerová, pověřená vedením resortu kultury, památkové péče a cestovního ruchu, za CzechTourismRostislav Vondruška, generální ředitel, a  Marek Mráz, ředitel odboru Strategie    agentury a marketingové komunikace.

CzechTourism představí prezentaci zaměřenou na tato témata:

Marketingová strategie cestovního ruchu ČR

Nové marketingové projekty agentury CzechTourism na podporu domácího i příjezdového cestovního ruchu (rebranding, webový portál)

Marketingové kampaně v regionech (Aktuality v projektech Czech Specials, Kudy z nudy apod.)

Výzkumné projekty agentury (Česko bezpečná destinace. A Film jako nástroj marketingu)

Systém certifikace turistických informačních center

Možnosti mediální spolupráce

Máte-li zájem se regionální konference zúčastnit, přihlaste se  na email ticha(5)czechtourism.cz.