Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Katalog neziskových organizací Libereckého kraje z oblasti ŽP

27. 06. 2005
[id:2930|autor:Rychtaříková Lenka Ing.|email:lenka.rychtarikova@kraj-lbc.info|telefon:48 5226 612|mobil:|aktualizace:]

Jednou z hlavních priorit resortu rozvoje venkova, zemědělství, životního prostředí a informatiky Libereckého kraje je podpora činnosti neziskového sektoru. Vedle finanční podpory připravuje ve spolupráci s neziskovými organizacemi řadu akcí a probíhá několik dlouhodobých projektů.

Pro rozvoj neziskového sektoru je nezbytné, aby byla veřejnost s jeho prací dostatečně seznámena. V loňském roce resort rozvoje venkova, zemědělství a životního prostředí vydal  Katalog agrárních subjektů Libereckého kraje. Po dobrých zkušenostech s touto publikací se  v letošním roce připravuje k vydání něco obdobného pro neziskové organizace, pracující v oblasti životního prostředí.

Vyzýváme proto neziskové organizace, které se věnují oblasti životního prostředí, aby požadované informace o své organizaci do katalogu zaslali nejpozději do 15. srpna 2005 nejlépe v elektronické podobě na e-mail: lenka.rychtarikova@kraj-lbc.cz, případně písemně na adresu: Krajský úřad Libereckého kraje, odbor rozvoje venkova, zemědělství a životního prostředí, Ing. Lenka Rychtaříková, U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2.

Požadované informace.
Celkem 340 organizací bude osloveno formou osobního dopisu. 

Rychtaříková Lenka Ing.
lenka.rychtarikova@kraj-lbc.cz
Telefon: 48 5226 612