Konferenci k projektu Cesta ke kvalitě zahájí náměstek hejtmana LK Radek Cikl

• 29. 02. 2012 13:22

Národní institut pro další vzdělávání, krajské pracoviště Liberec, pořádá 7. března od 9 hodin v sídle Libereckého kraje (U jezu, 3. p., multimediální sál ) v Liberci konferenci k projektu „Cesta ke kvalitě".

Cílem konference, kterou zahájí náměstek hejtmana LK pro školství Radek Cikl (ČSSD), je představit školám aktivity projektu Cesta ke kvalitě, které pomohly školám s autoevaluačním procesem.

V rámci konference se uskuteční  výměna zkušenosti mezi školami a budou zrealizovány 2 workshopy zaměřené na podporu školám v oblasti AE a na ukázky práce s evaluačními nástroji.

projekt je financován z Evropského sociálního fondu a ze státního rozpočtu České republiky

09:00-09:15 09:15-09:45

09:45-10:30 10:30-12:00

12:00-12:30 12:30-14:30