Kraj pořádá Fórum cestovního ruchu pro podnikatele

• 20. 04. 2012 14:27

Liberecký kraj připravil pro podnikatele již 4. ročník Fóra cestovního ruchu, které se bude konat 25. dubna 2012 od 9 hodin v sídle Krajského úřadu Libereckého kraje, U Jezu, 3. p., zastupitelský sál č. 326.

Cílem těchto pravidelných setkání je zlepšení komunikace mezi Libereckým krajem, reprezentanty jednotlivých turistických regionů a podnikateli v oblasti cestovního ruchu.

„V rámci tohoto setkání budou podnikatelé informováni o aktivitách a realizovaných projektech Libereckého kraje v oblasti cestovního ruchu a možnostech spolupráce marketingových aktivitách,“ uvedla náměstkyně hejtmana LK pro kulturu a cestovní ruch Lidie Vajnerová (SOS), která Fórum zahájí.

Účastníkům bude rovněž představen „Věcný záměr návrhu zákona o cestovním ruchu“ a je pro ně připravena tzv. Facebooková dílna, ve které si budou moci vyzkoušet využití sociálních sítí při podnikání v cestovním ruchu.

Program celého fóra naleznete na www.liberecky-kraj.cz, sekce pro podnikatele.

Fórum podnikatelů cestovního ruchu Libereckého kraje 25. dubna 2012

Program:

9:00                 Zahájení

Lidie Vajnerová, statutární náměstkyně hetmana pro resort kultury, památkové péče a cestovního ruchu

9:05                 Zákon o cestovním ruchu

Statistická šetření v cestovním ruchu

Projekt „Zkvalitnění informací o vybraných sektorech cestovního ruchu“

Projekt „Zkvalitnění informací o kongresovém a incentivním cestovním ruchu“

Aleš Hozdecký, Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

9:35                 Marketingová strategie cestovního ruchu Libereckého kraje

Soňa Sitterová, Mather Communications

10:00               Opuscard – využití v cestovním ruchu

Jiří Pilný, Liberecká IS

11:00               Marketingové aktivity Libereckého kraje

Newsletter, facebook, sklářská akce v Jablonci n. N.

Eva Hornová, Krajský úřad Libereckého kraje

11:30               Využití facebooku pro cestovní ruch

Vít Pokorný, MixMedia s.r.o.

12:15               Různé a diskuze

12.45 fototermín

13:00                                                                                                                       Ukončení fóra