Liberecký kraj pořádá veletrh poskytovatelů sociálních služeb

05. 10. 2015

V libereckém Domě kultury se ve středu 7. října od 10.00 do 16:00 hodin koná Veletrh poskytovatelů sociálních služeb v Libereckém kraji. Akce se uskuteční znovu po dvouleté odmlce a představí na jednom místě téměř 80 organizací Libereckého kraje, jež se starají o zdravotně postižené, seniory a další skupiny lidí, kteří se neobejdou bez pomoci druhých. Veletrh přináší komplexní přehled všech organizací tohoto typu v kraji. Vstupné je zdarma.

Záštitu nad veletrhem, na němž se předvedou organizace také svým hudebním, tanečním nebo divadelním vystoupením, převzala náměstkyně hejtmana Libereckého kraje pro sociální věci Lenka Kadlecová. „Lidí, kteří některou ze sociálních služeb potřebují, ať už pro sebe nebo pro někoho z rodiny, v Libereckém kraji přibývá. Jim náš veletrh velice chyběl. Proto jsme se rozhodli na tradici navázat a udělat všechno pro to, aby se mohl znovu uskutečnit,“ zdůraznila náměstkyně hejtmana Lenka Kadlecová, která se akce zúčastní společně s krajským radním pro zdravotnictví Petrem Tulpou.

Kulturní program veletrhu bude simultánně tlumočen lidmi z organizace Tichý svět do českého znakového jazyka.

Bc. Dědková Markéta
marketa.dedkova@kraj-lbc.cz