Město pro byznys vyhlásí krajské vítěze

14. 09. 2011

Náměstek hejtmana LK Vít Příkaský se zúčastní 22. září od 11 hodin v Clarion Grandhotelu Zlatý Levv Liberci vyhlášení výsledků 4.  ročníku srovnávacího výzkumu Město pro byznys. Budou vyhlášena města, která se v jednotlivých krajích umístila nejlépe.

„Celkem 205 měst a 22 pražských městských částí se hodnotilo na základě 50 kritérií. Jejich součástí byl i rozsáhlý průzkum mezi 10 tisíci podnikateli,“ uvedl náměstek hejtmana. S tím, že budou vyhlášena tři nejlepší města v našem kraji.

Po vyhlášení krajských vítězů následuje od 12.00 hodin společenská část. Akce jsou přístupné široké veřejnosti, je však třeba se mailem zaregistrovat na anna.rusinkova@mestoprobyznys.cz.

Na vyhlášení budou přítomni zástupci municipalit, představitelé regionálních Hospodářských komor, zástupci oborových asociací a další významné osobnosti krajského byznysu.

Celostátní vítězové budou vyhlášeni 24. listopadu 2011 na slavnostním galavečeru v Praze.