Náměstek hejtmana LK Radek Cikl se zúčastní akce Malování nás baví

09. 11. 2011

Náměstek hejtmana LK pro školství Radek Cikl (ČSSD) se 16. listopadu ve 14 hodin na ZŠ v kamenickém Šenově zúčastní slavnostního předání obrázků zakončení z projektu Malování nás baví, které se uskuteční v  ZŠ v Kamenickém Šenově od 14,00 hodin.

„Žáci výtvarného kroužku se na škole  pod vedením místního malíře pana Oty Vejskala seznamují s novou výtvarnou technikou – s malováním olejovými barvami. Jejich obrázky jsou nejen součástí výzdoby školy, ale budou využity i při různých školních akcích, například v tombole během školního jarmarku, či budou vydraženy při některé charitativní akci,“ uvedl náměstek hejtmana.

Základní škola v Kamenickém Šenově se profiluje širokou nabídkou volnočasových aktivit, což je nejlepší prevencí v boji proti sociálně-patologickým jevům.
„Liberecký kraj přispěl na vybavení výtvarného kroužku částkou pět tisíc korun,“ doplnil Radek Cikl.