Náměstek hejtmana Vít Příkaský se zúčastní Podnikatelského semináře týdeníku Profit

• 13. 06. 2011 17:01

Náměstek hejtmana LK Vít Příkaský se 14. června od 16 hodin v Grandhotelu Zlatý lev v Liberci zúčastní Podnikatelského semináře na téma Podpora podnikání prostřednictvím evropských  dotačních fondů.

Akci pořádá týdeník Profit ve spolupráci s Ministerstvem  průmyslu a obchodu a ministerstvem pro místní rozvoj.

Program: 16:00 – 17:30 Zahájení I. bloku odborného programu

1) přivítání-pozdravení jménem organizátora, týdeníku Profit (Zina Plchová)

2) představení a poděkování partnerům

3) Zahájení přednášek: a) MPO ČR (cca 25 minut)