Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Dotace

Dotace Libereckého kraje a další zdroje

Liberecký kraj disponuje různorodými dotačními programy a finanční podporou pro projekty přispívající k místnímu rozvoji. Možnost osobní záštity hejtmana nebo členů rady, včetně záštit s finanční podporou (tj. akce poporované Libereckým krajem), poskytuje další možnosti pro realizaci projektů.

Pro konkrétní informace a aktuality navštivte dotační portál.

Dotační kalendář na aktuální rok je zveřejněn na úvodní straně dotačního portálu. Doporučujeme konzultovat žádosti průběžně a neodkládat je na poslední chvíli.

Hlavní oblasti státní dotační politiky vůči NNO na podporu veřejně prospěšných činností pro rok 2024 - ZDE

Poradna a grantový kalendář Nadace NEZISKOVKY - ZDE

Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky