Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Konkurzy

Rada města Hodkovice na Mohlekou vyhlašuje konkurzní řízení na vedoucí pracovní místo ředitele/ředitelky Základní školy T. G. Masaryka v Hodkovicích nad Mohlekou, předpokládaný nástup 15. 8. 2023 (případně dle dohody).

Konkurz_ZS_TGM_HodkovicenMKonkurz ZS TGM HodkovicenM (.pdf, 296 kB, 2023)

Rada Libereckého kraje vyhlašuje konkurzní řízení na vedoucí pracovní místo ředitele/ředitelky Gymnázia, Česká Lípa, Žitavská 2969, příspěvková organizace, předpokládaný nástup 1. 10. 2023.

Konkurz_G_Ceska_Lipa_IIKonkurz G Ceska Lipa II (.pdf, 141 kB, 2023)

Rada Libereckého kraje vyhlašuje konkurzní řízení na vedoucí pracovní místo ředitele/ředitelky Gymnázia Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace, předpokládaný nástup 1. 3. 2024.

Konkurz_G_DrARandy_JablonecnNKonkurz G DrARandy JablonecnN (.pdf, 130 kB, 2023)

Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky