Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

ISP - Informační systém o platech

ISP na KULK má po technické stránce na starosti odbor informatiky. K sumarizaci používáme sumarizační SW od firmy Gordic. Abychom mohli provést sumarizaci je nutné abychom od Vás (pořizovatelů) data dostali v přesně stanoveném formátu. (Rozhraní pro ISP.) 

Na MFČR se registruje pouze správce ISP Krajského úřadu Libereckého kraje. Jednotlivé příspěvkové organizace se neregistrují na MFČR, ale svá data posílájí na adresu ISP Krajského úřadu Libereckého kraje: isp@kraj-lbc.cz ve formátu *.xml. Zde bude provedena kontrola správnosti dat a po té budou data odeslána do centra. O výsledku kontrol budou jednotlivé příspěvkové organizace informováni 

Výkazy zasílejte na adresu isp@kraj-lbc.cz

 

Informační systém o platech je realizován na základě zákona č. 143/1992 Sb., ve znění zákona č. 217/2000 Sb. a nařízení vlády 289/2002 Sb.

Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky