Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Kontaktní oddělení

Náplň činnosti

Kontaktní centrum poskytuje základní informace týkající se krajského úřadu, a to jak veřejnosti, tak i ostatním subjektům veřejné správy.

Mezi hlavní úkoly kontaktního centra patří jak zajištění osobní komunikace při odbavení příchozích návštěvníků na informacích úřadu, tak i příjem a zpracování telefonických a e-mailových požadavků, což zahrnuje poskytnutí fundovaných informací o struktuře a fungování krajského úřadu, podání základních informací o činnostech odborů – včetně znalosti personálních změn a osobních kompetencí, nasměrování dotazů na konkrétní kompetentní odbor či pracovníky.

V roce 2009 bylo na kontaktním centru otevřeno pro veřejnost pracoviště Czech Pointu.

Kontaktní centrum současné pomáhá s agendou vydávání zápisových lístků pro studenty. Veškeré informace k zápisovým lístků naleznete na stránkách edulk.cz

Kontakty

Všechny kontakty
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky