Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Pracovní řád

Pracovní řád Krajského úřadu Libereckého kraje je vydán v souladu s § 306 zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů, s cílem zajistit plnění úkolů Krajského úřadu Libereckého kraje v jeho samostatné i přenesené působnosti a k zajištění jednotného postupu při realizaci pracovněprávních vztahů na úřadě. Tento pracovní řád je závazný pro zaměstnavatele – Liberecký kraj a pro všechny jeho zaměstnance, kteří jsou pro výkon práce zařazeni do úřadu. Přílohu pacovní řádu tvoří "Etický kodex zaměstnance Krajského úřadu Libereckého kraje.

Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky