Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Databáze strategií ČR

Databáze strategií je rozsáhlý informační systém zpravovaný Ministerstvem pro místní rozvoj ČR, který přispívá ke zlepšení strategického řízení a plánování na všech úrovních veřejné správy v České republice. Databáze strategií je celostátní registr strategických a koncepčních dokumentů, který umožňuje přehledné zobrazení dokumentů, jejich cílů a opatření, odpovědností za plnění a  indikátorů úspěšnosti. Lze v něm tematicky a funkčně propojovat cíle od mezinárodní úrovně, přes dokumenty ministerstev a celostátních institucí, až po regionální a místní úroveň.

Strategická mapa koncepčních dokumentů  ukazuje provázanost hlavních koncepčních a strategických dokumentů Libereckého kraje k říjnu 2023.

Kontakty

Všechny kontakty
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky