Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu

Upozornění

Nenechte si ujít velkolepý festival Léto na vyhlídce, který se koná na střeše krajského úřadu od 19. do 21. června.

Více informací
Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Koncepce turistické dopravy v Libereckém kraji

Cílem zpracované studie Koncepce turistické dopravy v Libereckém kraji je zmapování aktuální situace nabízené turistické dopravy, zmapování její propagace ze strany Krajského úřadu Libereckého kraje, oddělení cestovní ruchu, jednotlivých destinačních agentur a společnosti KORID LK a následné navržení vhodného směru či směrů, jak danou turistickou dopravu vzájemně rozvíjet a propagovat.

Informace k zpracovávanému dokumentu jsou publikovány zde: https://www.korid.cz/stranky/34:koncepce-turisticke-dopravy-v-lk.html 

Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky