Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Přehled akcí připravovaných k realizaci na silnicích II. a III. třídy

V níže uvedené tabulce a v níže uvedené mapě jsou uvedeny akce investičního a neinvestičního charakteru, jejichž předmětem jsou celoplošné opravy vozovek krajských silnic, případně kompletní rekonstrukce krajských silnic II. a III. třídy,  jejichž začátek realizace se předpokládá v roce 2024. Vzhledem k průběhu zajištění inženýrských činností a získání platných povolení k realizaci staveb a v závislosti na alokovaných finančních prostředcích v roce 2024 a vývojem cen vzešlých z veřejných zakázek je možné, že některé akce uvedené v níže uvedených odkazech nebudou v roce 2024 zahájeny.

Přehled akcí plánovaných k realizaci v roce 2024Přehled akcí plánovaných k realizaci v roce 2024 (.pdf, 601 kB, 23. 5. 2024)

Mapa akcí připravovaných k zahájení realizace v roce 2024 - export schémaMapa akcí připravovaných k zahájení realizace v roce 2024 - export schéma (.pdf, 4 MB, 28. 5. 2024)

Mapová úloha výstavby na mapovém serveru odboru dopravy  ... spuštění mapové aplikace na mapovém serveru resortu dopravy

Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky