Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Postřelná - Jablonné v Podještědí

CZ.1.13/1.1.00/07.00447 II/270

Registrační číslo projektu: CZ.1.13/1.1.00/07.00447

Kód dle vyhlášky č. 560/2006 Sb.:  S 05 160

Prioritní osa: 1 Rozvoj dopravní infrastruktury

Oblast podpory: 1.1 Rozvoj regionální silniční dopravní infrastruktury

Stručný popis projektu: Předmětem předloženého projektu je silnice II/270 Postřelná – Jablonné v Podještědí. Jedná se o komunikaci, která tvoří dopravní spojení měst Jablonné v Podještědí a Postřelná. Dále pokračuje na Mimoň a Doksy. Jedná se o komunikaci s velkým významem pro cestovní ruch. Zajišťuje dopravu do rekreační oblasti Máchova jezera. Zájmový úsek začíná v obci Postřelná a vede přes obec Česká Ves. Zakončení zájmového úseku je v obci Jablonné v Podještědí. Konkrétně začíná dle pasportu 91m za křižovatkou se silnicí III/27012 (Postřelná) a končí před křižovatkou se silnicí III/26834 (Velký Valtinov).

Stavbou vznikne celková modernizace komunikace II. třídy v celém navrhovaném úseku. Tato modernizace bude mít za následek zkapacitnění komunikace v dané lokalitě a dojde zároveň ke zlepšení parametrů a tím i zvýšení bezpečnosti silničního provozu.

Monitorovací indikátory:

Indikátor

Měrná jednotka

Počáteční hodnota

Plánovaná hodnota

Délka rekonstruovaných silnic II. a III. třídy

km

0,00

2,81

Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky