Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Srní - Provodín

CZ.1.13/1.1.00/07.00445 III/26832

Registrační číslo projektu: CZ.1.13/1.1.00/07.00445

Kód dle vyhlášky č. 560/2006 Sb.:  S 05 160

Prioritní osa: 1 Rozvoj dopravní infrastruktury

Oblast podpory: 1.1 Rozvoj regionální silniční dopravní infrastruktury

Stručný popis projektu: Předmětem předloženého projektu je silnice III/26832 Srní – Provodín. Jedná se o komunikaci, která tvoří dopravní spojení obcí Srní a Provodín. Částečně slouží jako dopravní spojení mezi Českou Lípou a Doksy. Zájmový úsek státní silnice III/26832 začíná dle informací od KSS LK v křižovatce se silnicí III/26833 (Srní u České Lípy) a končí před železničním přejezdem (Provodín). Směr staničení pro tuto akci je zachován shodně se směrem daným od KSS LK. Celková délka zájmového úseku silnice III/26832 je 2,913 km. Stavbou vznikne celková modernizace komunikace II. třídy v celém navrhovaném úseku. Tato modernizace bude mít za následek zkapacitnění komunikace v dané lokalitě a dojde zároveň ke zlepšení parametrů a tím i zvýšení bezpečnosti silničního provozu.

Monitorovací indikátory:

Indikátor

Měrná jednotka

Počáteční hodnota

Plánovaná hodnota

Délka rekonstruovaných silnic II. a III. třídy

km

0,00

2,91

Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky