Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Tanvald

CZ.1.13./1.1.00/19.01074 Rekonstrukce ulic Nemocniční a Pod Špičákem

Registrační číslo projektu: CZ.1.13/1.1.00/19.01074

Kód dle vyhlášky č. 560/2006 Sb.: S 05 160

Prioritní osa: 1 - Rozvoj dopravní infrastruktury

Oblast podpory: 1.1 - Rozvoj regionální silniční dopravní infrastruktury

Stručný popis projektu: Předkládaný projekt řeší rekonstrukci stávajících ulic Nemocniční a Pod Špičákem (komunikace III. třídy III/29023 a III/29022) vyvolanou rekonstrukcemi splaškové a dešťové kanalizace. Dále dojde k vybudování nových chodníků a přechodů pro chodce a úpravy stávajících zastávek autobusů. Součástí projektu je také rekonstrukce stávajících parkovišť a vybudování nového parkoviště pro nemocnici. Předmětný úsek dané komunikace III. třídy začíná křižovatkou silnicí I. třídy I/10 (E 65) až po ulici Radniční, délka rekonstruovaného úseku je cca 1,25 km. Cílovým zákazníkem projektu jsou všichni uživatelé daných komunikací. Je tedy hojně využívána nejen denní, běžnou a osobní či nákladní, profesionální dopravou, ale také rekreační dopravou.

Realizací projektu se zkvalitní propojení regionu v dopravních osách, zvýší se bezpečnost a plynulost provozu a tím se sníží nehodovost a sníží se negativní vlivy.

Projekt bude řešen dodavatelsky.

Monitorovací indikátory:

Indikátor

Měrná jednotka

Počáteční hodnota

Plánovaná hodnota

Délka rekonstruovaných silnic II. a III. třídy

km

0,00

1,25

Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky