IP 5 - Podpora a rozvoj služeb v sociálně vyloučených lokalitách Libereckého kraje - projekt ukončen 30. 6. 2015

e

Předmětem projektu je podpora integrace osob žijících v sociálně vyloučených lokalitách Libereckého kraje formou poskytování a realizace sociálních služeb zaměřených na individuální problematiku těchto lokalit. Realizací projektu budou zajištěny registrované sociální služby dle § 78 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů. Jedná se o služby nízkoprahová zařízení pro děti a mládež (15-26 let), sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi a terénní programy.

Doba realizace projektu:
1. prosince 2013 - 30. června 2015

12.11. 2014

V současné době je podepsána většina smluv s poskytovateli sociálních služeb. Připravujeme plán kontrol plnění těchto smluv pro rok 2014. O termínu kontroly budete informováni dopisem.

28. 4. 2014

Dne 6. května se v Multimediálním sálu v budově Krajského úřadu koná informační schůzka k projektu. Budeme mluvit o poskytovaných sociálních službách a veřejných zakázkách. Schůzka začíná v 10:00 a všichni jste srdečně vítáni.

23. 4. 2014

Dne 22. a 23. dubna proběhlo otevírání obálek na všechny tři veřejné zakázky v rámci projektu, o výsledcích Vás budeme informovat.

17.1.2014

Pozvánka na informační schůzku projektu

15.1.2014

Předpokládaný termín zveřejnění veřejných zakázek na poskytovatele sociálních služeb: únor 2014

Prezentace dobré praxe

19. 05. 2015 proběhla jedna z posledních klíčových aktivit projektu, jíž bylo setkání samotných poskytovatelů. Sociální pracovníci jednotlivých sociálních služeb prezentovali svou „dobrou praxi“ – příklady své práce, příklady z praxe, která má efekt a odezvu u samotných klientů.

Prezentace dobré praxe sociálních služeb ke stažení níže:

DRAK_SAS_Jablonecko (.pdf, 648 kB, 15. 3. 2024)

Most_k_naději_terénní_programy (.pdf, 2 MB, 15. 3. 2024)

Oblastní charita Most_NZDM_Ralsko_Náhlov (.pdf, 2 MB, 15. 3. 2024)

Oblastní charita _NZDM_Tanvald (.pdf, 4 MB, 15. 3. 2024)

Oblastní charita Most_terénní_programy (.pdf, 1 MB, 15. 3. 2024)

Romodrom_terénní programy (.pdf, 1 MB, 15. 3. 2024)

Compitum_SAS_Jablonecko (.pdf, 685 kB, 15. 3. 2024)

Veřejné zakázky

„Terénní programy v Libereckém kraji“

Výsledkem všech vypsaných zadávacích řízení je realizace jediné části Jablonecko, všechny  ostatní části zadávacích řízení byly zrušeny z důvodu nepodání nabídek nebo nezájmu ze strany poskytovatelů sociálních služeb.

Novoborsko není dodavatel
Českolipsko není dodavatel
Liberecko není dodavatel
Frýdlantsko není dodavatel
Jablonecko Oblastní charita Most
Semilsko není dodavatel

„Nízkoprahová zařízení pro děti a mládež v Libereckém kraji“

V rámci zadávacích řízení na poskytování služeb v nízkoprahových zařízeních pro děti a mládež byly obsazeny všechny části veřejných zakázek.

Česká Lípa Farní charita Česká Lípa
Ralsko Oblastní charita Most
Hrádek nad Nisou MAJÁK, o. p. s.
Nové Město pod Smrkem MAJÁK, o. p. s.
Jablonec nad Nisou Diakonie ČCE středisko Jablonec
Tanvald Oblastní charita Most

"Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi"

Výsledkem všech vypsaných zadávacích řízení je realizace dvou částí: Novoborsko a Jablonecko. Všechny ostatní části zadávacích řízení byly zrušeny z důvodu nepodání nabídek nebo nezájmu ze strany poskytovatelů sociálních služeb.

Novoborsko Farní charita Česká Lípa
Českolipsko není dodavatel
Liberecko není dodavatel
Frýdlantsko není dodavatel
Jablonecko o. s. D.R.A.K.