Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Oddělení veřejných zakázek

Náplň činnosti

Oddělení veřejných zakázek na úrovni odboru zajišťuje administraci veřejných zakázek celého krajského úřadu a příspěvkových organizací Libereckého kraje a poskytuje metodickou pomoc a konzultace městům a obcím Libereckého kraje.

 

Liberecký kraj je vzorovým Regionálním centrem pro centrální nákupy a získal ocenění INOVÁTOR ROKU 2022 v oblasti veřejných zakázek v ČR.

 

Užitečné odkazy

Kontakty

Všechny kontakty

Liberecký kraj

Liberecký kraj představil veřejné zakázky na rok 2024

Liberecký kraj, Krajská nemocnice Liberec, a.s. a liberecká zoo ve spolupráci s časopisem Veřejné zakázky na setkání s názvem MEET THE BUYER představili veřejné zakázky na rok 2024. Cílem bylo seznámit potenciální zájemce s plánem veřejných zakázek pro rok 2024 v Libereckém kraji.

https://youtu.be/UqCO7XIMzdg

Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky