Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

2003 - Evropský rok osob se zdravotním postižením - prezentace chráněných dílen

12. 09. 2003
[id:987|autor:|email:|telefon:|mobil:|aktualizace:]

U příležitosti roku 2003 - Evropského roku osob se zdravotním postižením připravil Liberecký kraj ve spolupráci s Úřadem práce v Liberci prezentaci jednotlivých chráněných dílen našeho kraje. Grafické zpracování podkladů a informací a chráněných dílnách realizovali pracovníci chráněné počítačové dílny Mezinárodního centra UNIVERSIUM o.p.s. Liberec.Výstava celkem 22 prezentačních panelů chráněných dílen, chráněných pracovišť a asistenční služby  je instalována ve vestibulu budovy Libereckého kraje a Krajského úřadu Libereckého kraje a potrvá do 15.září 2003. Poté bude přesunuta do Domu kultury v Liberci.

Dne 17. září 2003 se v Domě kultury v Liberci uskuteční pod záštitou Ing. Evy Bartoňové, náměstkyně hejtmana, „Kontaktní den chráněných dílen a zaměstnavatelů“ Libereckého kraje, pořádaný úřady práce Libereckého kraje ve spolupráci s Libereckým krajem a Statutárním městem Liberec. Zástupci zaměstnavatelů se zde setkají se zástupci chráněných dílen, které budou prezentovat výsledky své práce a nabídky možné spolupráce v rámci náhradního plnění. Součástí kontaktního dne je odborný seminář pro zaměstnavatele na téma legislativy v oblasti zaměstnávání osob zdravotně postižených.

Liberecký kraj se podílí na finančním zajištění konání „Kontaktního dne chráněných dílen a zaměstnavatelů“.

 

 

 

Linda Futerová

tisková mluvčí

Krajský úřad Libereckého kraje

 

485 226 302

724 030 320

linda.futerova@kraj-lbc.cz