Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Aktuálně: Stávka v Libereckém kraji - vlaky nejezdí, funguje náhradní autobusová doprava

16. 06. 2011

 

Dnes ráno zástupci Krajského úřadu LK  monitorovali situaci na nádražích v Jablonci n.N. a Liberci. Cestujících je všude jen minimálně, většinou jen ti co nevědí nebo nevěřili že stávka nakonec opravdu bude.

V pokladnách žst. Jablonec n.N. a Liberci jsou zaměstnanci, kteří cestující informují o situaci a možnostech spojení. Na nádraží v Liberci se navíc pohybuje informátorka a ochotně cestujícím pomáhá  se orientovat. Od autobusových dopravců nemáme hlášeno,  že by měli kapacitní problémy, podle všeho se daří cestující pobrat.

 

Podrobné informace k náhradám vlaků jsou přílohou, případné upřesňující dotazy možno směrovat na KORID.

Na doplnění ještě posílám tabulky s ORIENTAČNÍMI jízdními řády náhradních autobusů (fakticky se jedná o JŘ co dostali řidiči autobusů), je nutno je brát s rezervou a počítat s tím, že může docházet ke zpožděním:

na dojezdu do cílové stanice:

- až 20 minut zpoždění (tratě 030 a 036 a 080)

- až 40 minut zpoždění (tratě 037 a 086)

- u tratí 034, 035 a 041 by zpoždění nemělo překročit 10 minut

 

Navíc nejsou nijak garantovány přípojné vazby ve stanicích kde se autobusy sjíždějí (zejména Liberec, Turnov, Česká Lípa, Železný Brod, Tanvald).

Viz přílohy

Mgr. Langer Jiří
jiri.langer@kraj-lbc.cz
Telefon: 485 226 302
Mobil: 739 541 588

Další zprávy

Aktuálně z Facebooku

Aktuálně z Twitteru

Youtube

SoundCloud

Nejbližší akce