Aktuálně z regionu: Očkování pokračuje, kraj termíny neruší

Jan Mikulička

odborný zaměstnanec vztahů s veřejností

• 29. 01. 2021 13:40
  • Covid-19

Očkování v Libereckém kraji pokračuje, kraj nerušil již rezervované termíny zájemců o vakcínu, jak doporučovalo ministerstvo zdravotnictví. Registrace seniorů 80+ v Centrálním rezervačním systému a následná rezervace termínu očkování v páteřních nemocnicích je stále možná prostřednictvím celostátní linky 1221 i krajské informační linky 800 880 066, která je v provozu od pondělí do pátku v čase 8.00-16.00. Kraj již první dávkou očkoval všechny zájemce v sociálních službách. Od příštího týdne spustí také očkování v Domovech s pečovatelskou službou.

Očkovací centra se nacházejí v těchto nemocnicích; vakcínu aplikují na základě registrace v Centrálním rezervačním systému:

• Krajská nemocnice Liberec – Husova ulice 641, budova K, Infekční oddělení
  • Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa – budova A, první podlaží, Centrální příjem
  • Nemocnice Jablonec nad Nisou – Interní pavilon D, přízemí, ambulance osteologie
  • MMN – nemocnice Jilemnice – stará poliklinika
  • MMN – nemocnice Semily – Nový pavilon, přízemí, Klinická biochemie

Odběrová místa; antigenní a PCR testy se provádí po rezervaci v systému Reservanto, naleznete například na webových stránkách www.kraj-lbc.cz:

• SMRŽO-MEDIC s.r.o. – odběrové místo Hrádek nad Nisou
  • SMRŽO-MEDIC s.r.o. – pracoviště ČČK Jablonec nad Nisou
  • SMRŽO-MEDIC s.r.o. – odběrové místo Tanvald
  • KNL, a.s. – odběrové místo Nemocnice Frýdlant
  • KNL, a.s. – odběrové místo Nemocnice Turnov
  • MMN, a.s. – odběrové místo Nemocnice Semily
  • Léčebna respiračních nemocí Cvikov, p.o.
  • Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem – odběrové místo Vratislavice nad Nisou
  • MMN, a.s. – odběrové místo Nemocnice Jilemnice
  • Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o.
  • Nemocnice s Poliklinikou Česká Lípa, a.s.
  • KNL, a.s. – odběrové místo Nemocnice Liberec
  • drive-in režim: SYNLAB – mobilní odběrové místo, Liberec, parkoviště u Home Credit Areny