Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Alena Losová: Všem školákům přeji úspěšný start v novém školním roce

27. 08. 2015

Dva měsíce letních prázdnin se nezadržitelně blíží ke svému konci a všichni školáci již musí vyhlížet start dalšího školního roku, který tentokrát spojí roky 2015 a 2016. Letošní léto se opravdu povedlo, krásné počasí umožnilo školákům užít si do sytosti letních radovánek a nabrat tak potřebnou energii pro přicházející školní povinnosti.

V mnoha školách v Libereckém kraji probíhal během prázdninových horkých dnů čilý stavební ruch. Jen do středních a základních škol zřizovaných Libereckým krajem se investovalo více než 100 mil. Kč. Většina žáků se proto může těšit na zlepšené podmínky pro výuku, které dokončené rekonstrukce, opravy a investice do vybavení přináší.

V minulém školním roce se ke mně dostávaly milé zprávy o mnoha úspěších žáků základních škol a středoškoláků ve vědomostně, umělecky i sportovně zaměřených soutěžích na republikové úrovni. Vedle potěšení z úspěchů žáků přináší dosažené výsledky i hmatatelný důkaz o dobré úrovni vzdělávání v kraji. Přála bych si, aby se i v novém školním roce žákům dařilo a informace o jejich zdaru ke mně přicházely co nejčastěji.

Závěrem bych ráda popřála všem žákům a studentům úspěšné první dny ve škole, které je naladí k dobrým studijním výsledkům v celých deseti měsících trvání školního roku. Věřím, že Vám vedle nabytých vědomostí bude škola přinášet radost a spoustu příjemných zážitků.

Alena Losová
radní pověřená řízením resortu školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti

Bc. Dědková Markéta
marketa.dedkova@kraj-lbc.cz
Telefon: 485226324
Mobil: 739541624