Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Benefiční koncert Noc s hvězdami se 4. srpna koná ve prospěch hradu Houska

24. 07. 2012

 

Již 14. ročník benefičního koncertu „Noc s hvězdami“ na hradě Houska 2012 se uskuteční 4. srpna 2012 pod záštitou statutární náměstkyně hejtmana LK Lidie Vajnerové (SOS) a radního pro ekonomiku Zdeňka Bursy (ČSSD). Letos se bude konat v duchu česko-slovenském a  tak se zde vystřídají jak hvězdy českého, tak slovenského pop – rockového nebe.

Českou republiku budou letos zastupovat PETRA JANŮ, MONIKA ABSOLONOVÁ, MARTIN FRANCE, DAVID DEYL, MARTIN CHODÚR, MILOŠ NOVOTNÝ, JAREK ŠIMEK, ZUZANA NOVÁ, MARTA VANČOVÁ,  CHICHI TORNÁDO NEBO DAVID ŠÍR A MIROSLAV REIL.

Ze Slovenské republiky k nám letos přijedou představit své pěvecké umění SISA SKLOVSKA, JANA KOCIÁNOVÁ, PETER CMORIK, MARTIN HARICH, pop-operní pěvecké trio LA GIOIA nebo THOMAS PUSKAILER.

Na koncertu kapel od 21 hod.  se představí kapely Kroky Michala Davida, Elán revival, Angels a The Travelers.

Moderují Slávek Boura a Markéta Mayerová, koncert kapel pak provází Vlasta Vébr.

„Pro návštěvníky je i letos připraveno překvapení v podobě jednoho z umělců, kterého odtajníme samozřejmě až přímo na Housce,“ uvedl pořadatel akce Martin France s tím, že se koná i   odpolední minikoncert na 1. nádvoří, kde přibližně v 16.30 hodin vystoupí cimbálová muzika, která navodí česko-slovenskou atmosféru jako taková malá ochutnávka před hlavním koncertem. Diváky budou vítat hostesky v krojích chlebem, solí a slivovicí.

Výtěžek bude jako každý rok poukázán na obnovu a rekonstrukci hradu Houska.

 

Mgr. Langer Jiří
jiri.langer@kraj-lbc.cz
Telefon: 485 226 302
Mobil: 739 541 588