Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Bílí Tygři se přátelsky utkali s handicapovanými sportovci Jedličkova ústavu v Liberci

17. 06. 2011

 

Sportovní bitva a zároveň příjemný zážitek na obou stranách se podařily 15. června, kdy hokejisté Bílých Tygrů Liberec Bulíř, Derner, Klimenta a Kica se utkali v Jedličkově ústavu v Liberci, který zřizuje Liberecký kraj, s místními hendikepovanými sportovci v jejich oblíbených hrách - boccie a závěsném kuželníku.

Klání nakonec skončilo remízou 1:1.

„Předpokládáme, že obdobná sportovní odpoledne budeme pořádat i nadále. Náš tým SK Jedlička má přes 200 členů,“ připomněl ředitel JÚ Vladimír Ptáček.

„Vedle hráčů kuželníku a boccia tu máme i stolní tenisty, florbalisty, cyklisty, atlety a hrajeme také curling,“ doplnil.

Na závěr hokejisté pozvali děti z Jedličkova ústavu také na letní návštěvu do Tipsport areny,“ řekl mluvčí Bílých Tygrů Jan Rachota s tím, že Bílí Tygři s Jedličkovým ústavem v Liberci spolupracují již od roku 2005.

„Hokejisté pravidelně navštěvují děti u nich v ústavu, ty je zase na oplátku chodí povzbuzovat na hokejové zápasy do Tipsport areny,“ dodal.

Mgr. Langer Jiří
jiri.langer@kraj-lbc.cz
Telefon: 485 226 302
Mobil: 739 541 588

Další zprávy

Aktuálně z Facebooku

Aktuálně z Twitteru

Youtube

SoundCloud

Nejbližší akce