Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Bursa škol v České Lípě začala

05. 11. 2014

Žáci končících ročníků základních škol, jejich rodiče a pedagogové, i další zájemci o studium na středních školách a učilištích mohou navštívit dnes ve středu 5. listopadu od 9:30 do 17:00 hodin a zítra ve čtvrtek 6. listopadu od 9:00 do 16:30 hod. prostory Střední odborné školy a Středního odborného učiliště v České Lípě, ul. 28. října 2707, kde se připravuje BURZA ŠKOL 2014.

Dnes ji zahájila krajská radní pro školství Alena Losová.

Zástupci 38 středních škol a učilišť nejen z Českolipska, ale i z jiných regionů, poskytnou všem zájemcům potřebné informace včetně písemných materiálů. V jednotlivých expozicích se návštěvníci seznámí s nabízenými obory také prostřednictvím praktických ukázek dovedností studentů a obrazových prezentací o činnosti škol.

Pestrou nabídku studijních a učebních oborů doplní možnost konzultací s pracovníky pedagogicko-psychologické poradny nebo úřadu práce a bohatý doprovodný program, v jehož rámci jsou připraveny například přehlídky účesů, ukázky bojových umění a vystoupení tanečníků.

Mgr. Langer Jiří
jiri.langer@kraj-lbc.cz
Telefon: 485226302
Mobil: 739541588

Další zprávy

Aktuálně z Facebooku

Aktuálně z Twitteru

Youtube

SoundCloud

Nejbližší akce