Cena hejtmana za společenskou odpovědnost pro ročník 2020 vyhlášena: Přihlášky je možné zasílat do konce roku

Mgr. Filip Trdla

tiskový mluvčí kraje a krajského úřadu

• 12. 10. 2020 15:26

Hejtman Martin Půta vyhlásil 22. září 2020 nový ročník Ceny hejtmana za společenskou odpovědnost.

Nejzazší termín pro přihlášení je 31. prosinec 2020.

Organizace se mohou přihlásit do následujících kategorií:

1.   velká organizace, jejíž hlavní náplní činnosti je podnikání s více než 250 zaměstnanci,

2.  střední organizace, jejíž hlavní náplní činnosti je podnikání s 250 a méně zaměstnanci,

3.   malá organizace, jejíž hlavní náplní činnosti je podnikání s 50 a méně zaměstnanci,

3.1   mikropodnik (malá organizace do max. 10 zaměstnanců, živnostníci, spolkaři, rodinné firmy)

3.2   organizace veřejného sektoru, veřejně prospěšné organizace a organizace, jejichž hlavní náplní činnosti není podnikání

Statut (v příloze)

Dotazníky (v příloze)

Výsledky minulého ročníku (v příloze)

• Statut-Ceny-hejtmana-CSR-2020 (2) (.docx)
    47 kB
    12. 10. 2020 15:30