Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Český ráj se dobře prezentoval v Bruselu

Mgr. Langer Jiří

  • 12. 02. 2009 00:00

Sdílet článek

[id:7517|autor:Mgr. Langer Jiří|email:jiri.langer@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:|aktualizace:]

V letošním roce se díky spolupráci s Královéhradeckým a Libereckým krajem účastní zástupci turistického regionu Český ráj celé řady tuzemských i zahraničních veletrhů. Vedle pražského Holiday World a německého Reisen Hamburk to byl v uplynulých dnech také již 51. ročník belgického veletrhu Vakantiesalon Brusel.

Ve čtyřech veletržních halách v těsné blízkosti proslulého Atomia se představilo na 700 vystavovatelů z 56 zemí světa. Na stánku Královéhradeckého kraje, který byl umístěn v rámci nové expozice České centrály cestovního ruchu Czechtourism, se kromě Českého ráje představila také další turisticky významná území kraje jako Orlické hory, Hradecko či Krkonoše.

Během pěti veletržních dní navštívilo výstavu zhruba 110 tisíc návštěvníkům, kterým byla za Český ráj k dispozici pestrá řada materiálů informujících o našem regionu ve francouzském a anglickém jazyce. Největší zájem byl jako vždy o ubytování, skalní města, mapy a hrady a zámky. Návštěvníci českého stánku se tradičně nejvíce zajímali o Prahu a Karlovy Vary, snad se i vystavovatelům z ostatních regionů podařilo přesvědčit belgické turisty, že krásných míst je v naší zemi spousta. 

Nová expozice agentury CzechTourism byla doplněna hudební produkcí kapely E.F.S., prezentací české bižuterie a ochutnávkami typických českých specialit.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky