Charitativní akce „Strom splněných přání“ je v plném proudu

03. 12. 2009

„Strom splněných přání“ nabízí možnost podpořit více než 500 z dvanácti dětských domovů v Libereckém kraji koupí vánočních dárků, které si pod stromeček přejí. Akce má již v Liberci tradici a letos můžete strom s přáními dětí najít v areálu nákupního centra „Géčko“ (hypermarket Globus). Akce byla zahájena 1. 12. primátorem města Liberce Jiřím Kittnerem a náměstkem hejtmana LK Vítem Příkaským. „Pod stromkem si v těchto dnech může kdokoli vybrat kartičku s přáními dětí a dárek zakoupit“, uvedl náměstek hejtmana Příkaský.

Akce končí 19. 12., kdy u vánočního stromu splněných přání v „Géčku“ proběhne koncert, na kterém zazpívají i děti z dětských domovů. Po koncertě budou dárky předány ředitelům dětských domovů. Děti pak díky nim určitě budou mít radostné Vánoce.

Pro více informací o „Stromu splněných přání“ můžete kontaktovat paní Květoslavu Pěčkovou, Topart, tel. 776 597 971, e-mail peckova.k@centrum.cz