Čmeláci zavěsili na web nesprávné údaje

25. 09. 2012

Na webu www.nasliberec.cz , údajně občanském a protikorupčním webu, který provozuje Čmelák - Společnost přátel přírody, o.s., Jana Korytáře z kanceláře v ulici Švermova 32, 460 10,  Liberec byl dnes uveřejněn článek „Kolik berou liberečtí politici“.

Náměstek hejtmana Libereckého kraje pro dopravu Martin Sepp (ČSSD) se zveřejněním nepravdivých údajů cítí poškozen a  požaduje okamžitou opravu uvedených informací týkajících se příjmů jeho osoby.

V článku je nesprávně uvedeno následující:

zastupitel města - 1 450 Kč

náměstek hejtmana pro resort dopravy - 77 055 Kč

komise dopravy - 1 000 Kč

Agentura regionálního rozvoje, s.r.o., člen dozorčí rady - Odmítl sdělit – NESPRÁVNÝ ÚDAJ – VE SKUTEČNOSTI NEPOBÍRÁ ŽÁDNÉ ODMĚNY

Školní statek Frýdlant, s.r.o. - Odmítl sdělit – NESPRÁVNÝ ÚDAJ – VE SKUTEČNOSTI NEPOBÍRÁ ŽÁDNÉ ODMĚNY

Korid, spol. s.r.o. - Odmítl sdělit – NESPRÁVNÝ ÚDAJ – VE SKUTEČNOSTI NEPOBÍRÁ ŽÁDNÉ ODMĚNY

Silnice LK, a.s. - 10 000 Kč – NESPRÁVNÝ ÚDAJ – VE SKUTEČNOSTI NEPOBÍRÁ ŽÁDNÉ ODMĚNY

Sportovní areál Ještěd, člen představenstva - 5 000 Kč

Celkem                       84 505 Kč – měsíční hrubý příjem