Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Czlam Road v liberecké knihovně naservíruje mezinárodní koktejl slam poetry

Jan Mikulička

odborný zaměstnanec vztahů s veřejností

  • 17. 04. 2024 14:57
  • Kultura

Sdílet článek

Mezinárodní exhibici slam poetry pořádá 26. dubna Krajská vědecká knihova v Liberci. Přinese poeticky performativní a večer slam poetry exhibice s performery ze tří různých kontinentů, která nabídne střet českého a argentinsko-italsko-japonského družstva. 

Vystoupí Yuri Miki (Japonsko), Ignacio Perini (Argentina), Simone Savogin (Itálie) a domácí zástupci Anatol Svahilec, Ing. Puding, Sufján a Krála. Začátek je v 19 hodin v Čítárně denního tisku v -1. patře, vstupné je dobrovolné.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky