Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Delegace kraje se v Bruselu zúčastní zahájení českého předsednictví v Radě EU

Mgr. Langer Jiří

  • 29. 01. 2009 00:00

Sdílet článek

[id:7428|autor:Mgr. Langer Jiří|email:jiri.langer@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:|aktualizace:]

Liberecký kraj se ve složení  Stanislav Eichler, hejtman Libereckého kraje Lidie Vajnerová, statutární náměstkyně hejtmana LK a Zdeněk Bursa, člen rady LK, se ve dnech 29. – 31. 1. zúčastní v Bruselu slavnostního zahájení českého předsednictví v Radě EU.

Mimo jiné navštíví vernisáž výstavy Dekadence a výstavy grafik UNESCO a v sídle  Zastoupení LK v Bruselu budou jednat o obsahové náplni a systému komunikace kraj – Zastoupení  a seznámí se programem krajů během předsednictví. V pátek pak spolu s ostatními delegacemi krajů se zúčastní  českého plesu k zahájení CZ PRES.

Stanislav Eichler se navíc zúčastní setkání hejtmanů s komisařem Vladimírem Špidlou.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky