Delegace Libereckého kraje navštívila představitele sousedního Landkreisu Löbau-Zittau (Svobodný stát Sasko)

28. 11. 2003
[id:1277|autor:Jiránková Věra|email:vera.jirankova@kraj-lbc.info|telefon:485 226 306|mobil:|aktualizace:]

Dne 27. listopadu 2003 navštívil RNDr. Pavel Pavlík, hejtman Libereckého kraje, společně se  členy rady kraje Ing. Miroslavem Machem a Ing. Jaroslavem Zámečníkem, CSc. představitele Landkreisu Löbau-Zittau - landráta Güntera Vallentina. Zástupci obou samosprávných celků projednávali následující témata ke spolupráci:

1. REGIOTRAM NISA.
  2. Navázání spolkové silnice B178 na rychlostní komunikaci R 35.
  3. Příprava oslav trojzemí souvisejících se vstupem České republiky do Evropské unie.

Jiránková Věra
vera.jirankova@kraj-lbc.cz