Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Den otevřených dveří na chatě Hubertka v Chotyni měl s cimbálovkou Dušana Kotlára pořádný břink

17. 06. 2011

 

U příležitosti Dne otevřených dveří chaty Hubertka  a Slavnosti mysliveckého sdružení  v Chotyni o.s.,  Dolní Suchá, který zaštítil krajský radní pro zemědělství a životní prostředí Jaroslav Podzimek,  se 11. června 2011 s posezením s cimbálovou muzikou Dušana Kotlára více než vydařil.

Podle zúčastněných, včetně starostky obce Jany Mlejnecké,  to byla akce dosti náročná, ale všechny potíže pořadatele MS hladce překonali zásluhou obětavého přístupu členů mysliveckého sdružení. Celkově lze tvrdit, že oslava Měsíce myslivosti v Chotyni měla ten správný břink. Bylo všeho přehršle – jídla a pití v podobě srnčího guláše, grilovaných klobás, moravských vín a českého piva. A nechyběla ani bohatá tombola.

Akce tak měla vysokou jak kulturní, tak i společenskou úroveň a směle ji lze zařadit hned za velmi úspěšný Myslivecký ples, který je vyhlášen v dalekém okolí. K dobré atmosféře určitě přispěla vysoká návštěvnost, pohotové moderování Vlastimila Cýruse, číslo břišních tanečnic a muzikantsky přispěla Cimbálová muzika Dušana Kotlára.

V závěru oslav předseda MS Chotyně Václav Krejčík st. zavěsil "bolo" se znakem sdružení na krk primáši Dušanovi Kotlárovi.

MS Chotyni patří poděkování s přáním – myslivosti, lesu a lovu zdar!

Mgr. Langer Jiří
jiri.langer@kraj-lbc.cz
Telefon: 485 226 302
Mobil: 739 541 588

Další zprávy

Aktuálně z Facebooku

Aktuálně z Twitteru

Youtube

SoundCloud

Nejbližší akce