Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Děti se v Tipsport aréně pobavily a zároveň naučily správnému chování v silničním provozu

27. 09. 2012

 

Liberecký kraj připravil pro předškolní děti za doprovodu rodičů akci s názvem Dopravní den pro mateřské školy a veřejnost, během něhož si v Tipsport areně Liberec užily nejen spoustu zábavy, ale především si osvojily základy správného chování v silničním provozu.

Akce  se konala včera v liberecké Tipsport areně a navštívilo ji na 2 500 lidí.

 

Základy pravidel silničního provozu byly těm nejmenším představeny originálním způsobem. „Například přecházení přes ulici a s tím spojená nebezpečí, nebo povinné vybavení při jízdě na kole demonstrovala taneční skupina A-STYL Liberec. Poznávání dopravních prostředků a silničních pravidel v rámci Evropy představil vtipnou formou známý anglický lektor Steve Watts a na závěr předvedl svou show oblíbený dětský bavič Michal Nesvadba,“ řekl za pořadatele Pavel Jakubec. 

 

Děti si také mohly zasoutěžit o drobné ceny na ochozu haly, kde byly zároveň vystaveny výtvory ze soutěže pro mateřské školy o nejlepší výtvarné zpracování autobusu. Zároveň se losovaly vstupenky a výherci si odnesli hodnotné ceny – kola pro celou rodinu, let horkovzdušným balónem, in-line brusle a mnoho dalších předmětů.

Mgr. Langer Jiří
jiri.langer@kraj-lbc.cz
Telefon: 485 226 302
Mobil: 739 541 588