Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Děti si odvezly z kraje krásné vánoční dárky a vstupenky na hokej

Děti si odvezly z kraje krásné vánoční dárky a vstupenky na hokej

[22293|9dca34a53973438aecf90fbd2a055e23|5|public/vnejsi_vztahy/dol_7f0b3de0e4.jpg]

18. 12. 2007
[id:5964|autor:Mgr. Langer Jiří|email:jiri.langer@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:|aktualizace:]

Šedesát dětí z dětských domovů Libereckého kraje - z Jablonce n.N., Semil, Frýdlantu, Jablonného v P., Krompachu, České Lípy a Dubé – Deštné si přišlo v pondělí 17. prosince pro vánoční dárky, které pro ně již tradičně přichystal  náměstek hejtmana LK Petr Doležal, pověřený vedením resortu školství, mládeže, tělovýchovy a sportu. Na  předvánočním setkání v sídle kraje si všichni společně nejprve zazpívali koledy a poté zhlédli mistrovské sportovní vystoupení  sedmi členek oddílu  Sport Aerobic Liberec pod vedením trenérky Barbory Svatošové.

„V dětských domovech Libereckého kraje žije  v současné době umístěno 231 dětí, pro každé z nich jsme  připravili individuální dárky podle věku a podle toho, zda šlo o dívku či chlapce,“ uvedl Petr Doležal s tím že,  pod stromeček nadělil Liberecký kraj dárky v hodnotě 60 tisíc korun.

„Přidali jsme ještě vstupenky, celkem šest set,  na hokejový šampionát hráčů do 20 let, který se hraje na přelomu roku v liberecké Tipsport areně,“ dodal.

Potlesk sklidily od dětí cvičenky Sport Aerobicu Liberec  v sestavě:  Kateřina Málková, Nikola Wernerová, Adéla Procházková - Mistyně ČR 2007 v kategorii skupin a vítězky Otevřeného závodu v německém Eisenbergu, dále Kristýna Bernátová, Tereza Kočová, Lucie Čížková - Mistryně ČR 2006 v týmech  a 2007 v kategorii skupin a vítězky Světového poháru v Kyjevě a. Kateřina Wernerová - finalistka MS ve sportovním aerobiku v kategorii juniorských týmů.

Na závěr předaly děti ze všech domovů vlastnoručně vyrobené dárky Petru Doležalovi a dalším pracovníkům KÚLK.Mgr. Langer Jiří
jiri.langer@kraj-lbc.cz
Telefon: 485 226 302

Další zprávy

Aktuálně z Facebooku

Aktuálně z Twitteru

Youtube

SoundCloud

Nejbližší akce