Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu

Upozornění

Nenechte si ujít velkolepý festival Léto na vyhlídce, který se koná na střeše krajského úřadu od 19. do 21. června.

Více informací
Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Děti ve cvikovské léčebně se léčí v modernějších pokojích

Daníčková Blanka

tiskový mluvčí

  • 16. 02. 2016 17:27
  • Doprava
  • Rozvoj
  • Školství
  • Zdravotnictví

Sdílet článek

Tři dětská oddělení Léčebny respiračních nemocí ve Cvikově prošla rozsáhlou rekonstrukcí. Ve středu 17. února budou zmodernizované prostory představeny a nejmenší pacienti je začnou využívat. Prohlídka zrekonstruovaných prostor začne v 10:30 hodin.

Prohlídky se zúčastní hejtman Libereckého kraje Martin Půta, radní pro zdravotnictví Petr Tulpa, a dále členové rady Alena Losová, Vít Příkaský a Vladimír Mastník.   

Prostory dětské léčebny byly zrenovovány nejenom stavebně, ale nově vybaven byl také jejich interiér, jídelní kouty, herny a sesterny. Stavební úpravy přišly na více než 5 milionů korun, další 1,2 miliony korun stálo vybavení interiérů.

Středisko Dětská léčebna se nachází na adrese Ústavní 529 ve Cvikově.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky