Děti z dětských domovů LK soutěžily v zájmové činnosti

18. 04. 2012

V kulturním domě Crystal v České Lípě se včera konala regionální přehlídka uměleckých aktivit Nejmilejší koncert 2012 aneb Košík plný talentů. Přehlídka se konala již po jednadvacáté a popáté byla hostitelským městem Česká Lípa. Akci zahájil a náměstek hejtmana LK Radek Cikl (ČSSD) společně se starostkou České Lípy Hanou Moudrou (ODS).

„Rád vidím, že je takový obrovský zájem o soutěžení, protože zdejší sál je zcela naplněný. Děti jsou velmi kreativní, což je vidět na kostýmech v sále. Přeji vám hodně úspěchu v soutěži a ti, kteří nepostoupí do celostátního kola,  nemusí být smutní, vždyť důležité je i zúčastnit se. Dnes je krásný slunečný den a já vám přeji, ať vás slunečné dny provázejí po celý váš dlouhý život, který vás čeká.“ popřál účinkujícím náměstek Cikl.

Přehlídky se zúčastnilo celkem dětských 16 týmů z z dětských domovů Libereckého a Ústeckého kraje. Všichni zápolili o postup do celostátního kola.

Šírová Květa
kveta.sirova@kraj-lbc.cz