Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Děti z Korálku opět o Velikonocích pobavily seniory v Českém Dubu

09. 04. 2009
[id:7844|autor:Mgr. Langer Jiří|email:jiri.langer@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:|aktualizace:]

Společenský sál Domova důchodců v Českém Dubu plný usměvavých seniorů byl kulisou středečního vystoupení dětí z Mateřské školky Korálek v Liberci.

Představení složené z písniček, scének a říkanek bylo věnováno blížícím se Velikonočním svátkům. Akci uspořádal domov důchodců pro své obyvatele díky podpoře Nadace SYNER.

„Věřím, že vystoupení dětí Vás potěší a spolu příjemným jarním sluníčkem Vám vnese do tváří radostný úsměv,“ řekla Ivana Urbanová z Nadace SYNER, na úvod vystoupení zhruba šesti desítkám obyvatel domova.

Pásmo písniček a říkanek představily děti s velkým zápalem a nadšením. Odměnou za jejich mimořádný výkon byl častý a hlučný potlesk spokojených diváků.

„Ty děti jsou opravdu šikovné. Jejich vystoupení se mi vždy moc líbí a nikdy si ho nenechám ujít,“ svěřila se Rita Vostálová, jedna z obyvatelek domova důchodců.

„S Nadací SYNER spolupracuje náš domov již osm let. Podpory si vážíme. Díky ní mohou senioři nejen sledovat zajímavá kulturní vystoupení, ale nejméně třikrát do roka obdrží i drobné dárky,“ říká Radim Pochop, ředitel českodubského Domova důchodců.

Foto: Středeční vystoupení dětí z Mateřské školky Korálek potěšilo obyvatele Domova důchodců v Českém Dubu.

Mgr. Langer Jiří
jiri.langer@kraj-lbc.cz
Telefon: 485 226 302