Zdá se, že používáte prohlížeč, který nepodporuje dnešní standard pro zobrazování obsahu na webu. To může způsobit, že některé části webu nemusí fungovat správně. Doporučujeme Vám prohlížeč aktualizovat nebo si stáhnout takový, který současné standardy splňuje.

Nastavení cookies

"Cookies" jsou malé soubory prohlížeče, které nám umožňují dočasně ukládat informace ohledně vašeho zařízení a vás, jako uživatele, výhradně v době, kdy procházíte web Libereckého kraje. Tyto soubory nám pomáhají získat informace o návštěvnosti a chování uživatelů, na základě kterých web průběžně vylepšujeme.

Přeskočit navigaci a přesunout k obsahu Přeskočit obsah stránky a přesunout k patičce

Dětské centrum Liberec poskytuje novou službu sociální rehabilitace

Bc. Petra Sedláčková

odborný zaměstnanec - Individuální projekt LK ,,Podpora procesů v rámci reformy péče o duševní zdraví v Libereckém kraji"

  • 17. 05. 2023 15:23
  • Sociální

Sdílet článek

Příspěvková organizace Libereckého kraje, Dětské centrum Liberec, od 1.1.2023 poskytuje novou sociální službu - sociální rehabilitace.

Sociální reahibilitace je služba, která své klienty vede k dosažení samostatnosti, nezávislosti a soběstačnosti. Dětské centrum se zaměřuje na rozvoj kompetencí rodičů. Službu mohou využít rodiče v náročné životní situaci, a to např. pro: pomoc při jednání s úřady či školami, pomoc s péčí o handicapované dítě, pomoc s návratem dítěte z ústavní péče, nácvik základních dovedností pro péči o dítě,  podpora při hledání zaměstnání a další.

Pomoc mohou samozřejmě využít i rodiče budoucí. 

Služba je poskytována terénní a ambulantní formou a je bezplatná. Ambulantní forma je poskytována přímo v Dětském centru Liberec v ulici Pekárkova.

Více informací se můžete dočíst zde, v informačním letáku Dětského centra Liberec, p.o.

Sdílet článek

Zpět
Přeskočit patičku a přesunout na konec stránky Zpět na začátek stránky