Dne 13.2.2003 navštíví Liberecký kraj ministryně školství, mládeže a tělovýchovy ČR JUDr. Petra Buzková

• 11. 02. 2003 00:00

[id:422|autor:|email:|telefon:|mobil:|aktualizace:]

NÁVRH PROGRAMU

k návštěvě Libereckého kraje konané dne 13. února 2003

10:00                    úvodní přivítání v Turnově (Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola, Turnov, Skálova 373)

10:05 - 10:25       tisková konference v Turnově

10:25 - 11:20       prohlídka Střední uměleckoprůmyslové školy a Vyšší odborné školy, Turnov, Skálova 373

11:20 - 11:45       přesun do Železného Brodu

11:45 - 13:00       prohlídka Střední uměleckoprůmyslové školy sklářské, Železný Brod, Smetanovo zátiší 470

občerstvení formou rautu v Železném Brodu (volná diskuse s řediteli uvedených uměleckých škol)

13:00                    přesun do Jablonce nad Nisou

13:25 - 14:35       prohlídka Střední uměleckoprůmyslové školy a Vyšší odborné školy, Jablonec nad Nisou, Horní náměstí 1

14:35                    přesun do Liberce

15:00                    setkání s hejtmanem Libereckého kraje a členy rady kraje v Liberci

V Liberci dne 10.2.2003

POZVÁNKA

Dovoluji si Vás pozvat na tiskovou konferenci u příležitosti návštěvy JUDr. Petry Buzkové, ministryně školství, mládeže a tělovýchovy ČR, v Libereckém kraji.

Tisková konference se bude konat dne 13. února 2003 od 10.05 hodin ve Střední uměleckoprůmyslové škole a Vyšší odborné škole, Turnov, Skálova 373.

Cílem návštěvy paní ministryně bude poznání vybraných uměleckoprůmyslových a sklářských škol v našem kraji (Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší odborná škola, Turnov, Skálova 373; Střední uměleckoprůmyslová školy a Vyšší odborná škola, Turnov, Skálova 373 a Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská, Železný Brod, Smetanovo zátiší 470), seznámení se s jejich financováním a nadregionálním významem těchto škol v Evropské unii.

Ing. Eva Bartoňová, náměstkyně hejtmana

pověřena řízením resortu školství a mládeže