Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Dne 25.2.2003 se v Libereckém kraji uskuteční "Kulatý stůl na téma rozšíření Evropské unie"

17. 02. 2003
[id:430|autor:|email:|telefon:|mobil:|aktualizace:]

Dne 25.2. 2003 se v Libereckém kraji uskuteční „Kulatý stůl na téma rozšíření Evropské unie“.  K této otevřené diskusi zvou J.E. Ramiro Cibrián, velvyslanec Delegace Evropské komise v Praze a RNDr. Pavel Pavlík, hejtman Libereckého kraje. Spolu s J.E. panem Ramirem Cibriánem navštíví Liberecký kraj i pan Wim Kok, bývalý předseda vlády Nizozemského království a v současné době  předseda nezávislé expertní skupiny, která se zabývá budoucností rozšířené Evropské unie. Hlavním tématem diskuse je Budoucnost v Evropské unii s důrazem na důsledky rozšiřování Evropské unie o další státy. K diskusi u kulatého stolu jsou pozváni velvyslanci Polské republiky a Spolkové republiky Německo, zástupci samospráv obou sousedních zemí, dále představitelé za Liberecký kraj – poslanci, senátoři, členové rady kraje, primátor Statutárního města Liberec, zástupci měst a obcí a rovněž zástupci médií.

 

 

 

Praha, 20. února 2003

           

Vážení,

 

            dovolte mi, abych se na Vás obrátila ohledně připravované návštěvy J. E. Ramira Cibriána, velvyslance a vedoucího Delegace Evropské komise v České republice, v Liberci. Návštěva proběhne v úterý 25. února 2003.

 

            Při této příležitosti si dovolujeme pozvat Vás i Vaše kolegy na veřejnou diskusi
s panem velvyslancem Cibriánem
a panem Wimem Kokem,  bývalým předsedou vlády Nizozemského království a v současné době předsedou nezávislé expertní skupiny, která se zabývá budoucností rozšířené Evropské unie. Diskuse se uskuteční v úterý 25. února 2003 od 17:00 hodin v přednáškovém sále Krajské vědecké knihovny v Liberci, Rumjancevova 1362/1, Liberec. Debata bude probíhat v anglickém jazyce s tlumočením
do češtiny. Setkání vytvoří prostor pro diskusi týkající se otázek připravovaného vstupu České republiky do Evropské unie.

 

Pevně věříme, že Vás na veřejné diskusi s panem velvyslancem budeme moci přivítat. V případě Vašeho zájmu, prosím, potvrďte účast na tomto setkání ve společnosti Via Perfecta, která je organizačním koordinátorem celé akce,na tel: 222 221 115-6.

 

 

S pozdravem

 

 

                                                           Ing. Lucie Ciznerová

                                                           Project Manager

                                                           Via Perfecta