Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Do krajského kola soutěže o Zlatý erb postoupilo osm finalistů

09. 03. 2009
[id:7640|autor:Mgr. Langer Jiří|email:jiri.langer@kraj-lbc.info|telefon:485 226 302|mobil:|aktualizace:]

Výsledky krajského kola 11. ročníku soutěže Zlatý erb 2009 budou vyhlášeny ve čtvrtek 12. 3. v 10 hodin v multimediálním sále Krajského úřadu LK v Liberci. Ceny vítězům předá hejtman LK Stanislav Eichler, statutární náměstkyně hejtmana Lidie Vajnerová a náměstek hejtmana Vít Příkaský.

Cílem soutěže je podle pořadatelů ze Sdružení Zlatý erb podpořit modernizaci místní a regionální veřejné správy prostřednictvím rozvoje informačních služeb poskytovaných občanům i specifickým skupinám uživatelů s využitím internetu a ostatních elektronických médií, a přispět tak k rozvoji kvality života ve městech, obcích a krajích

Finalisté (abecedně bez uvedení pořadí, bez rozlišení kategorií): Bílý Potok, Česká Lípa, Hejnice, Jablonec nad Nisou, Radimovice, Rádlo, Semily a Turnov.

Vloni měly nejlepší webové stránky Jablonec n. Nisou, Česká Lípa a Rádlo. Soutěže se v roce 2008 zúčastnilo 39 obcí a měst.

Osobní záštitu nad soutěží převzal náměstek ministra vnitra  Zdeněk Zajíček. Nad cenou o nejlepší elektronickou službu převzal osobní záštitu prezident Nejvyššího kontrolního úřadu  František Dohnal. Krajská kola vyhlašují kraje ČR. Soutěž je pořádána pod záštitou Asociace krajů ČR a ve spolupráci se Ministerstvem pro místní rozvoj, sdružením Český zavináč, Svazem měst a obcí ČR, portálem Města a obce online a konferencí ISSS. Soutěž je součástí iniciativ v rámci kampaně Březen - měsíc Internetu.

Vítězové jednotlivých kategorií postoupí do celostátního kola, které bude vyhodnoceno na konferenci ISSS 6. dubna v Hradci Králové.

Mgr. Langer Jiří
jiri.langer@kraj-lbc.cz
Telefon: 485 226 302